Diyarbakir Sohbet Odaları

yorum yok
113 okuma
20 Mayıs, 2017

 Diyarbakır Sohbet odası

Diyarbakır ilcelerimizin butun yurttaslarimizin bir arada bulusmasini daha iyi sohbet odasi haline getirdigimiz   Her seven adsız bir kahramandır ve insan sevebildiği kadar insandır.

ÜZÜM bağlarına neden GÜL dikilir !

Avrupa ve Amerikanın pek çok yerindeki üzüm bağlarını gezenler onları şaşırtacak bir sürprizle karşılaşırlar.. Ziyaretçileri hayrete düşüren şey bağların arasına dikilmiş güllerdir. Fakat şüphesiz ki bu güzel güller estetik amaçla dikilmemiştir.
Bu doğal bir erken uyarı sistemidir.
Üzüm bağlarında yaşanan hastalıklar ile gül hastalıkları arasında fevkalade bir bağlantı vardır. Ancak güller bu hastalıklara karşı çok daha hassastır. Yani bağda görülebilecek bir hastalık çok daha önce gül üzerinde kendini göstererek üreticiyi önlem için ikaz eder !

Yenişehir, Bağlar, Kayapınar ve Sur merkez ilçlermiş.. Bazı okullar zorunlu hizmet sayılıyor, önerir misiniz? Bu ilçelerde yaşam nasıl, kiralar

falan uygun mudur, ulaşım eğlenecek mekan falan bulunur mu, öğrenci profili nasıl bilenler paylaşırsa sevinirim.. Büyükşehir olduğu için dikkatimi çekti diyarbakır ne avantajı var diğer doğu şehirlerinden?

chat room Amed Amed em ji nav wîlayeta me anîn a chat room baştir bo hevdîtina yek ji welatîyên me ye aktora bi îdiaya ku mîhrîban her mirov û heta ku hezkirina mirovan. Rêz ROSE çandin doza rêz! gera ewropî û amerîkî, di gelek rez û deverên ku ew ji nişkêva ji wan re ne surprîz e didome .. Serîlêder gulên şaş çandin di nav tişt û bostanan in. Lê belê, bi rastî ku bû gulên çandin ev armancên estetîk, ne bedew in. Ev sîstema agahdariyê zû xwezayî ye. Ev bi vê nexweşiyê ku li rez û rabûn e heyînî balkêş di navbera nexweşî heye. Lê sorgul in çiqas hessas in ji bo vê nexweşiyê. Bi vî awayî têk nîşandana xwe li ser manufacturers rabûn ji bo nexweşiyeke zûtir dikarin di pîvana bond li nedîtiye!

kdeniz, Bonds, Şaredarê Peyasê û navendî Keene Sur .. Li hin dibistanan bi xizmetên bingehîn hesibandin, eger ew bûya, wê pêşniyar bikin? çawa jiyana li vî
 bajarî, bi kirê tiştekî m minasib e, mîna li cihê located guhastin ji bo mêvan bên dê ErsA sevin profile xwendekaran yên ku dizane çawa ji bo parvekirina .. girtin bala min ji ber ku Bajarê Mezin a Amedê çi erênî yên li bajarên din ên rojhilatê in e, ez?


Bir önceki yazımda « makalem var.
Yonetici

Site web editörü olan admin makale yazarlığı yapar. Site web editörü olan admin .

Benzer Yazılar

Mobil sohbet siteleri

MOBİL SOHBET SİTELERİ Mobil sohbet siteleri ile zamanını geçiren sohbet ...

Ücretsiz chat

ÜCRETSİZ CHAT Ücretsiz chat odalarından olan Sohbetdesin.com kaliteli hizmete ...

CHATROULETTE SOHBET Chatroulette sohbet denildiğinde bilindik sohbet sitelerinden ...

YorumlarBir Yorum Yazmak İstermisiniz ?