Survivor 2018 | 1. Bölüm Özeti

yorum yok
132 okuma
24 Şubat, 2018

Survivor 2018 | 1. Bölüm Özeti

Survivor 2018’in ilk bölümünde All Star ve Gönüllüler takımı ilk oyunda kozlarını paylaştı. Survivor 2018’in ilk bölümünde neler yaşandı?
Dünyanın en zor yarışması Survivor’da yaşam mücadelesi!
Acun Ilıcalı’nın yapımcılığını üstlendiği; yarışmada şartlar her hafta daha zorlaşıyor…
Survivor 2018 yeni sezona bomba gibi başladı. All Star ile Gönüllüler arasında kıran kırana bir rekabet vardı. Birinci oyunu All Star takımı ikinci oyunu Gönüllüler kazandı. All Star takımından Hakan Hatipoğlu’nun Gönüllüler takımına geçmesi şaşkınlık yarattı. Peki bu durumu yarışmacılar nasıl karşıladı? Acun Ilıcalı neden Hakan Hatipoğlu’nu diğer takıma gönderdi? Turabi son oyunda sakatlandı. İşte Survivor 2018 ilk bölümde neler yaşandı? sorusunun cevabı ve Survivor ilk bölüm izleme linki…
Survivor 2018 ilk bölüm ekranlara geldi. İzleyiciler yarışmalar sırasında hop oturup hop kalktı. Acun Ilıcalı daha önce görülmemiş sürprizleri açıkladı hem seyirci hem de yarışmacılar şoke oldu. Survivor 1. bölümde All Star ile Gönüllüler eşitlik sağladı. Adada Hakan Hatipoğlu’nun takım değiştirmesine tepkiler nasıl oldu? Yarışmalarda ödüller neydi? İşte kaçıranlar için Survivor 2018 ilk bölüm özeti ve izleme linki…
SURVİVOR 2018 İLK BÖLÜMDE NELER OLDU?
Survivor All Star 2018 Ünlüler Gönüllüler başlad
. Yarışmacılar ailelerine veda etti, bu sırada duygusal anlar yaşandı. Acun Ilıcalı, yarışmacıların neler hissettiğini sorduktan sonra ilk oyuna geçildi.
Acun Ilıcalı “Değişikliklerin ve sürprizlerin olacağı bir Survivor olacak. Ünlülerden bir kişi şimdi gönüllülere gidecek.” dedi.
Ünlülerden Gönüllülere geçecek isim Hakan Hatipoğlu oldu. Acun Ilıcalı “Gerilimi mümkün olduğunca aşağıda tutmak adında karşı takıma alacağız” dedi. Sayılarda eşitsizlik olduğu için Gönüllüler’de bir kadın yarışmacı fazla. Gönüllüler’de ilk konseyde ismi çıkan Ünlüler takımına geçecek.
İlk oyunda kazanan takım şartları daha iyi adaya gidecek. İyi olan adada Survivor tarihinde ilk kez yatak olacak. Kazanan takımın adasına pirinç gelecek. İlk oyunda beş kadın beş erkek yarışmacı yarışacak.


Bir önceki yazımda « makalem var.
Yonetici

Site web editörü olan admin makale yazarlığı yapar. Site web editörü olan admin .

Benzer Yazılar

TV8 Survivor 2017 6 Bölüm Tek parça izle Survivor 2017 6.Bölüm HD Tek Parça ...

Survivor 2017 5.Bölüm izle Tek Parça paylaşan: Sohbet Odaları Survivor ...

  Survivor Ful Yarismalar Hizlica devam ediyor Yeni Ödül Oyunlari.  ...

YorumlarBir Yorum Yazmak İstermisiniz ?