Turkiyenin En Kaliteli SOHBET Platformuna Hosgeldiniz.

Sohbet Girişi


* Şifreniz yoksa boş bırakın. ESKİ SÜRÜM İLE BAĞLAN

CCleaner Sistem Optimizasyon Aracı V3.24 - Sohbet - Muhabbet - Chat ve Paylaşım Sitesi..


CCleaner Sistem Optimizasyon Aracı V3.24

3

Piriforum CCleaner V3.24.1850 Versiyonu İle PC Sistem Bakımı

CCleaner Sistem Optimizasyon Aracı V3.24

Açılımı Crap Cleaner olan bu program ile bilgisayarınızda bulunan gereksiz dosyaları silerek daha istikrarlı ve performanslı çalışmanıza olanak veren program boyundan büyük işler başarıyor. CCleaner sistem optimizasyonu, gizlilik ve temizlik aracıdır. 

Sisteminizde kullanılmayan dosyalarınızı siler.Windows’u daha hızlı çalıştırmak için bilgisayarınızdaki sabit disk alanı boşaltarak, internet geçmişi gibi online faaliyetlerinin izlerini yok eder. 

 

Windows PC’nizde yavaşlama hissediyor musunuz ? Bilgisayarınızı optimize ederek hızlı, daha temiz bir PC için CCleaner kullanabilirsiniz.
CCleaner kullanarak  :
Geri Dönüşüm Kutusunu
Son belgeleri
Geçici dosyaları
Açılan oturumları
Panoya kopyaladığınız geçici verilerinizi temizleyebilirsiniz.

hmm

 

Kullanım kolaylığı, ücretsiz olması ve Türkçe olması sebebiyle bu program olmassa olmazlarınız arasına girecek ve bu programı kullanarak sisteminizi daha kararlı ve hızlı hale getireceksiniz.

 

Program üç ana kısımdan oluşmakta. İlk bölüm ” CCleaner ” temizlik bölümü; burada bilgisayarınızda bulunan gereksiz dosyalarınızı sileceksiniz. Bu bölüm iki alt bölümden oluşmakta. İlk bölüm Windows da İnternet Explorer, Windows Explorer ve Sistem dosyalarını tarayıp gereksizler’i silecek.

 

İkinci bölüm uygulamalarda ise Adobe Photoshop,Mozilla,Opera vb. programların geçmişini ve gereksiz dosyalarını sileceksiniz. Programın ayrıca sorunlar bölümünde uygulamaların, kısayolların vb. hatalarını tarayabilir, hataları düzeltebilirsiniz. 

 

Araçlar bölümünde de program Kaldırma ve Windows başlangıcında çalışan programlarınızı düzenleyebilirsiniz. Programın en üstünde de sisteminizi hakkında bilgi vermektedir.

 

Ücretsiz olarak yapımcının sitesinden indirebilirsiniz. Linke tıkladığınızda açılan pencereden ücretsiz olan kısmı seçmeniz gerekmektedir.Herşey temiz bir bilgisayar için.
http://www.piriform.com/ccleaner/downloadBir cevap bırakın.