Chatroulette sohbet – Ücretsiz Camda Sohbet Sesli Sohbet Odaları

yorum yok
42 okuma
10 Temmuz, 2018

CHATROULETTE SOHBET

Chatroulette sohbet denildiğinde bilindik sohbet sitelerinden ücretsiz sohbet imkanı sağlayan Sohbetdesin.com Kaliteli hizmete devam etmektedir.

Chatroulette sohbet

Anlık ortalama 5.000 kişilik odalarımız içerisinde doyasıya sohbetin keyfini sürün. Sohbetdesin odaları ücret ve üyelik gerektirmeden sizi aradığınız o eşsiz chat sitesi profiline uygun biçimde eşleştirir. Rastgele sistemi sayesinde hiçbir filtreme yapmanıza gerek duymadan, lokasyonunuza en yakın kişileri karşınıza çıkarır.

Herşeyden ve herkesten umudumu kestiğim bir dönem yaşıyordum. Aradığım bir aşk değildi aslında, Siberalem arkadaşlık sitesinde yeni birini ya da birilerini tanıyıp farklı insanlar ve hayatlar keşfetmek isterken hayatıma yeni bir sayfa açacağımı düşünemezdim. Eşimle konuşmaya başladığımızda beni merak ettiğini ve bir resmimi görmek istediğini söyledi. Gönderdim ve bana ilk kurduğu cümle “iyi, güzel, hoş kızsın ama senden feci negatif elektrik aldım” oldu 🙂 Ama gene de sende beni çeken birşey var ve yüzyüze tanışmadan bunu anlayamam oldu. Aslında bana böyle yaklaşan biriyle o an irtibatımı keserdim ama birşey de onda beni çekti 🙂 Görüştük ve tabiri caizse birbirimize çarpıldık 🙂 Şu an 1 senelik evliyiz ve öyle mutluyuz ki, bu arkadaşlık sitesi sayesinde mutluluktan havalara uçmanın resmini sizlerle paylaşıyorum.

Camda sohbet

Dünyanın dört bir yanından katılan kullanıcılarla yeni arkadaşlık ve dostluk kurmak için ücretsiz SOHBET ‘E Katılın. Sohbet odaları yukarıdaki imkanları tamamen ücretsiz olarak sunmaktadır. Sohbet odalarımıza mobil uygulamalarımızı indirerekte bağlanabilirsiniz.

Sohbet odaları internet sitelerindeki yazışma bölümüdür. Siteye üye olup sohbet partneri seçilmekte ve sohbete anında ba

lamak mümkün olmaktadır. Sohbet yapmak için yapılması gereken sadece klavye tuşlarına basmaktır yani oldukça kolaydır. İleriki evrelerde ise nasıl bir partner olduğu anlaşılacak ve olumsuz bir durum söz konusu olduğunda kişiyi engellemek mümkün olacaktır. Böylece kişi, olumsuzluk yarattığı kişiye ulaşamayacaktır.

Partner, kişinin kriterleri ile seçilebilmektedir. Bu imkan sayesinde sohbet edilecek kişi hakkında bir ön bilgi edinilmektedir. Ve normalde olsa hemen anlaşılmayacak özellikler görünmektedir. Chat ile diyalog kurmanın diğer bir avantajı insanın görüntüsünden önce kişiliği ile tanışmaktır. Yazışarak önce kişinin iç dünyası ile tanışılmakta daha sonra eğer yeterince zaman geçtiği ve kişinin görüşmek için yeterince tanındığı düşünülüyorsa canlı görüşme ya da buluşma evresine geçilebilmektedir. Ancak bu durumu olumsuz yönde kullananlardan sakınmak gerekmektedir ve dikkatli olunmalıdır.

Chatroulette sohbet


Benzer Yazılar

Mobil sohbet siteleri

MOBİL SOHBET SİTELERİ Mobil sohbet siteleri ile zamanını geçiren sohbet ...

Elit sohbet

ELİT SOHBET Elit sohbet odalarında ücretsiz mobil sohbet imkanı sağlayan, ...

Kaliteli sohbet odaları

KALİTELİ SOHBET ODALARI Kaliteli sohbet odaları in adresi ve öncülüğünde ...

YorumlarBir Yorum Yazmak İstermisiniz ?