Turkiyenin En Kaliteli SOHBET Platformuna Hosgeldiniz.

Sohbet Girişi


* Şifreniz yoksa boş bırakın. ESKİ SÜRÜM İLE BAĞLAN

Hasan Şaş ile Sevcan Orhan nişanlandı - Sohbet - Muhabbet - Chat ve Paylaşım Sitesi..


Hasan Şaş ile Sevcan Orhan nişanlandı

s1

Aşkları gizli şekilde yaşayan Hasan Şaş ile Sevcan Orhan çifti sürpriz bir şekilde nişanlandıklarını itiraf ettiler. Herkesi şoke eden açıklama Hasan Şaş’dan geldi. 

Hasan Şaş ve Sevcan Orhan çifti sürpriz bir şekilde nişanlı olduklarını açıkladı. Daha önce bir mekanda görüntülen çift için aşk iddiaları haberlerde yer alıyordu.

Hasan Şaş ve Sevcan Orhan birlikte görüntülenmişti!

Eski futbolcu HASAN Şaş bir süredir beraberlik yaşadığı Sevcan Orhan’la bir mekanda görüntülendi. İlişkilerini 8 aydır gözlerden uzak yaşayan çift ilk kez yanyana ortaya çıktı.

 

Bir sevda türküsü!

Galatasaray’ın unutulmaz oyuncularından Hasan Şaş, 14 Şubat’ta 11 yıllık eşi Sibel Şaş ile boşanmıştı. Ayrılığın ardından evliliğin bitme nedeni olarak Şaş’ın Sevcan Orhan ile ilişkisi gösterilmiş, taraflar bu iddiaları yalanlamıştı.

Birlikte yemek

Yakınlarına, boşanmadan bir hafta sonra birlikte olmaya başladıklarını söyleyen ikili, beraberliklerini sekiz aydır gizli saklı yaşıyordu. Sevgililer, ilk kez önceki akşam Florya’daki Yüksel Balık’ta görüntülendi. Fotoğraflarının çekilmesi, çifti huzursuz etti.

Hasan Şaş ve Sevcan Orhan Nişanlandı

Bir organizasyon yemeğine türkücü sevgilisi Sevcan Orhan’la gelen eski futbolcu Hasan Şaş, ayağa kalkıp “Bu kadını seviyorum. Biz bu gece nişanlandık” dedi. Orhan ise, “Ailemin haberi yok” diyerek Şaş’a sitem etti.Bir cevap bırakın.

Genel Forum Sitesi - Sohbet Sitesi - IRC Forumu