Turkiyenin En Kaliteli SOHBET Platformuna Hosgeldiniz.

Sohbet Girişi


* Şifreniz yoksa boş bırakın. ESKİ SÜRÜM İLE BAĞLAN

Seo organik Hit neye denir - Sohbet - Muhabbet - Chat ve Paylaşım Sitesi..


Seo organik Hit neye denir

indir

Seo organik Hit neye denir

Organik Hit Neye Denir ?

Organik hit web sitemize arama motoru yada sosyal ağ üzerinden doğal yollar ile gelen ziyaretçilere denir.Hit web aleminde ziyaretçi anlamına gelmektedir.Organik hit web sitenizin doğal yollar ile yükselmesini ve kalitesinin artmasını sağlamaktadır.

Black hat seo tekniği uygulamayan web siteleri zaten genelde organik hit ile büyümektedir.Organik hitin seo üzerindeki etkisi üzerinde duracağım bu makalemde.

Organik Hit Nereden Anlaşılır?

Organik hit en iyi şekilde analytics dediğimiz google arama motoruna ait web istatistik sisteminde görünmektedir.Organik hit olarak direkt zaten Analytics bunu size gösteriyor onun dışında web sitenize gelen ziyaretçileri incelerseniz bu sistem üzerinde nereden geldiklerini görmeniz mümkün.Organik hit ziyaretçileri genelde arama motorları ve sosyal ağ üzerinden gelmektedir.

Organik Hit ‘in Seo Etkisi Nedir ?

Organik hit öncelikle web sitemize doğal yoldan gelen bir ziyaretçiyi yani bir internet kullanıcısını göstermektedir.

Organik hit yani ziyaretçi aslında web sitesinde ilgili sayfada gezinmesi , zaman geçirmesi ve ilgisini çekebilecek diğer sayfalar arasında geçiş yaparak site içerisinde dolaşım yaparak web sitenin kalitesini belirlemektedir.

Google gelişmiş arama motoru algoritmaları ile organik hit kullanıcılarını kolaylıkla ayırt edebilmektedir.Google bir web sitesine gerektiği değeri aslında organik hit üzerinden vermektedir.Yüksek organik hit sağlayan web siteleri seo için sağlam adımlar ile zirvede kalıcı olma yolunda ilerlemektedir.

Organik hit ayrıca web sitelerine trustrank yani google arama motorunun geliştirdiği güven puanı için önemli katkı sağlamaktadır .Organik hit bir web sitede yarım saat bile kalabilir çeşitli sayfalar gezebilir ancak program yada web siteler aracılığı ile gelen hit web site içerisinde sadece bir sayfada belirli dakika kaldıktan sonra gitmektedir, bu ziyaretler uzun vadede web sitelerine negatif seo puanı olarak etki etmektedir.

Organik Hit Programı Nedir

Organik hit verdiğini iddaa eden yada organik hit programı adı altında piyasada bulunan bir çok sistem web sitelerine telafisi zor olan hasarlar vermektedir.

Google gelişmiş algoritmaları ile bu tür sistemleri ayırt edebilmektedir buda hiçbir black hat seo tekniğinin cezasız kalmayacağı anlamına gelmektedir.Organik hit adı altında yapılan bu tür kurnazlıkları uygulayan web siteleri er yada geç google arama motoru tarafından filtre cezalarına çarptırılarak arama motorlarında arka sayfalara gerilemektedirler.

Organik hit olmayan program veya siteler ile hit sayısını arttıran web siteleri kısa süre için mutluluk yaşasalarda bir süre sonra arama motorlarında kayboldukları bariz bir gerçek haline geldi.Web sitenize değer veriyorsanız , genelde webmaster forumlarında rastlayabileceğimiz bu tür organik olmayan sistemler’den her zaman uzak durmanızı öneririm.Bir cevap bırakın.

Genel Forum Sitesi - Sohbet Sitesi - IRC Forumu