Turkiyenin En Kaliteli SOHBET Platformuna Hosgeldiniz.

Sohbet Girişi


* Şifreniz yoksa boş bırakın. ESKİ SÜRÜM İLE BAĞLAN

Seo dersi Makale Kelime Sayısı


Seo dersi Makale Kelime Sayısı

seo-kitaplari

Seo dersi Makale Kelime Sayısı

Merhaba otel sitem için site içi seo’yu başarılı bir şekilde devam ettiriyorum belli aralıklar ile tüm sayfalarımda yeni içeriklerle güncellik sağlıyorum

site dışında yayınlayacağım makalelerde kaç adet kelime kullanmam gerekir? Kullandığım makalelerde linkleme nasıl olmalı?
Makale içi anahtar kelime konumlandırmasını nasıl yapmalıyım?

Geri dönüşleriniz için şimdiden teşekkür ederim.

seo-calismasinin-onemii

Site içi SEO’nun ilk etapta yapılıyor olması çalışmalarınız açısından doğru bir strateji olmuş. Makale için ise bir sayfa içerisinde 150-200 kelimelik bir yazı olması yeterlidir. Bu yazının içerisinde anahtar kelimelerinizin %3-5 oranında yer alması gerekmektedir. Yani, 3 paragraftan oluşan bir yazı içerisinde her paragrafta birer anahtar kelimenin yer alması ideal olacaktır. Makale içi linkleme ise maksimum 3 link çıkışı olacak şekilde olabilir. Yani 2 adet anahtar kelimeden link çıkışı 1 adet te doğrudan sitenizin linki şeklinde olabilir. Sitenizin linki olmayacaksa toplamda 3 adet link çıkışı yapabilirsiniz. Bu linklerin ilk paragrafta yani giriş paragrafında olmamasına dikkat edebilirsiniz. Bu şekilde makalelerden link çıkışı yapabilirsinizBir cevap bırakın.

Genel Forum Sitesi - Sohbet Sitesi - IRC Forumu